Můj deník

 

Chcete bydlet v Krkonoších?

Chcete bydlet v Krkonoších? Víte, jak je tam život složitý? Přečtěte si nejdříve následující deník, než s.e vydáte do hor:

 

12. října'

Přestěhova1i jsme se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože, jak. je zde krásně. Už se nemohu

dočkat, až majestátně horské vrcholy pokryje sníh.

 

    20. října                                                            .

Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na zemi. Podnikli jsme'e Malý výlet do okolí a potom jsme

- viděli několik jelenů. Jak byli nádherní. Zdá se, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na zemi.

11. listopadu

Brzy začne lovecká sezóna, Nechápu, jak někdo může zabít něco tak překrásného, jako je jelen.

... Doufám, že už konečně začne sněžit.

 

. 10. prosince

Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krása, jak na vánočním pohledu. Přeházel jsem příjezdovou Cestu a uspořádali jsme rodinou koulovačku, Potom

projel kolem sněžný pluh a musel jsem znova přeházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluji.

 

   12. prosince

  Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžném pluh si zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí,

  během chvilky jsem JI znovu přeházel.                                                                                                      . ..                                                                                                    / ._'.

 

19. prosinc.e

Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté příjezdové cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně   vyčerpán prohazováním. Zkurvenej sněžnej pluh.

 

22. prosince

VČera napadla ještě víc těch bílejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím příjezdovou cestu. Hajzl jeden.

 

25. prosince

Veselé Vánoce. Víc zasraného sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zkurvysyna, co řídí sněžnej pluh, tak ho nakupu do prdele. Nechápu, proč prosté na tu zasranou silnici nepoužívají víc soli, co by rozpustila ten sajrajt.

 

27. prosince

Zase napadl vagón těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec pluh tíVázl v závěji a ten ksindI řidič si přiŠ€i vypůját moji lopaiu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovku,a pak jsem do něj mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.

 

28. prosince

Konečně jsem se dostat z baráku. Odstraní! jsem z auta to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo u brzdit. Mám škodu na autě za 50 tisíc. Ty zkurvený bestie by měli postřílŽe je ti lovci v sezóně nevymlátilí všechny.

 

10. března

Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk. by nevěřil, jaK může za jednu zimu zreziyět vod tý debilní soli, co s tím ty hovada sypou tu silnici.

 

12.dubna Odstěhovali jsme se zpátky do Ostravy. Ted' teprve vidím, jak je to nádhemé město. Nechápu, jak někdo může žit v takové prdelj iako jsou Krkonoše.